ضریح خیمه‌گاه امام حسین(ع) و حضرت قاسم(ع) با حضور و استقبال پرشور مردم و مسئولان وارد شهر بوشهر شد.

مردم استان بوشهر که میزبانی شایسته خود را برای ساخت ضریح خیمه‌گاه حضرت ابوالفضل (ع) ثابت کرده بودند، این‌بار میزبان ضریح خیمه‌گاه امام حسین(ع) و حضرت قاسم(ع) در بوشهر هستند.

ضریح خیمه‌گاه امام حسین(ع) و حضرت قاسم(ع) صبح پنجشنبه با حضور و استقبال پرشور مردم و مسئولان وارد شهر بوشهر شد تا پس از برگزاری مراسمات دهه آخر صفر، عملیات ساخت این ضریح در بوشهر آغاز شود.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: امروز نیز همچون گذشته شاهد استقبال گسترده و پرشور مردم از ضریح خیمه‌گاه امام حسین(ع) و حضرت قاسم(ع) بودیم.

عبدالرضا مطاف اظهار داشت: پس از انجام موفقیت‌آمیز ساخت ضریح خیمه‌گاه حضرت ابوالفضل (ع)، ساخت دو خیمه‌گاه امام حسین (ع) و حضرت قاسم نیز در بوشهر انجام می‌شود.

وی ادامه داد: این دو ضریح هفته گذشته با اسقبال پرشور مردم وارد استان بوشهر شد و در شهرهای مختلف استان با حضور ضریح خیمه‌گاه امام حسین(ع) و حضرت قاسم(ع) مراسمات مختلفی برگزار شد.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بوشهر اضافه کرد: هم‌اکنون این دو ضریح در مصلی شهر بوشهر است و با حضور مردم و مسئولان استان مراسمات عزاداری ویژه شهادت پیامبر اکرم(ص) در حال برگزاری است.

وی خاطرنشان کرد: در روز ۳۰ صفر در روز شهادت امام رضا(ع) مراسم راهپیمایی مردم دشتستان از برازجان تا شاهزاده ابراهیم با حضور این دو ضریح برگزار خواهد شد.

 


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

افراد آنلاین

ما 9 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم