مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بوشهر گفت: با استقبال گسترده و پرشور مردم، ضریح خیمه‌گاه امام حسین(ع) و حضرت قاسم(ع) وارد استان بوشهر شد.

عبدالرضا مطاف در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: پس از انجام موفقیت‌آمیز ساخت ضریح خیمه‌گاه حضرت ابوالفضل (ع) ساخت دو خیمه‌گاه امام حسین (ع) و حضرت قاسم نیز در بوشهر انجام می‌شود.

وی با اشاره به ورود ضریح خیمه‌گاه امام حسین(ع) و حضرت قاسم(ع) به استان بوشهر، ادامه داد: این دو ضریح شب گذشته با اسقبال پرشور مردم شهرستان دیلم وارد استان بوشهر شد و امروز صبح نیز مراسم استقبال در شهرستان گناوه برگزار شد.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بوشهر اضافه کرد: پس از برگزاری مراسم در گناوه، ضریح خیمه‌گاه امام حسین(ع) و حضرت قاسم(ع) با عبور از چهارروستایی، دهداران، شبانکاره، آب‌پخش و جتوط، برای برگزاری امشب به دالکی منتقل می‌شود.

وی بیان کرد: فردا نیز ضریح خیمه‌گاه امام حسین(ع) و حضرت قاسم(ع) در مناطق تنگ‌ارم، بوشکان و کلمه، عبور خواهد کرد و در روزهای آینده نیز مراسماتی در شهرستان دشتی و شهرهای خورموج و دهکده قرآنی چارک برگزار می‌شود.

مطاف افزود: صبح روز ۲۸ صفر نیز مراسم باشکوهی در شهر بوشهر برگزار خواهد شد و در روز ۳۰ صفر در روز شهادت امام رضا(ع) مراسم راهپیمایی مردم دشتستان از برازجان تا شاهزاده ابراهیم با حضور این دو ضریح برگزار خواهد شد.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

افراد آنلاین

ما 13 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم