مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بوشهر گفت: برای پذیرایی از زائران استان بوشهر در مراسم اربعین حسینی در کربلا ۵ موکب در عراق برپا شده است.

عبدالرضا مطاف بعد از ظهر امروز در نشست ستاد اربعین حسینی با بیان اینکه هماهنگی لازم برای اعزام زائران حسینی به کربلا از استان بوشهر انجام شده است اظهار داشت: ستاد اربعین در استان بوشهر از دو ماه قبل فعالیت خود را آغاز کرد و تمام برنامه‌ریزی لازم برای اعزام زائران حسینی از استان بوشهر انجام  شده است.

وی با اشاره به اینکه هماهنگی لازم با تولیت حرم امام حسین(ع)، قمر بنی هاشم(ع) و نجف اشرف انجام شده گفت: برای پذیرای زائر حسینی استان بوشهر در مراسم اربعین حسینی در کربلا ۵ موکب در عراق برپا شده است.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بوشهر با بیان اینکه موکب ششم در ۷۰۰ متری حرم امام حسین(ع) در حال ساخت است گفت: اکنون مسئولان موکب‌ها از استان بوشهر به عراق اعزام و در این مکان‌‎ها مستقر شده‌اند.

مطاف با بیان اینکه همه امکانات برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی فراهم شده افزود: اکنون نیاز موکب‌های استان بوشهر موکت، پتو، برنج، چای، کنسرو و ظروف یکبار مصرف است که خیران می‌توانند تا ۵ آذر به ستاد اربعین استان بوشهر تحویل دهند.

وی تاکید کرد: کاروان‌های اربعین اعزامی از استان بوشهر به کربلا در طول مسیر پشتیبانی می‌شوند و تمام مشکلات در طول مسیر برطرف شده است.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

افراد آنلاین

ما 9 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم